Máme nový stan! | Globálne vzdelávanie.sk

Máme nový stan!

Na festivaloch, spoločných podujatiach, pri verejných zbierkach a rôznych akciách pre ľudí. Tam všade už my ani vy nezmoknete, nespálite sa horúcimi lúčmi slnka ani vám účes nezničí silný vietor a nerozfúka preč naše materiály či občerstvenie. Pred vrtochmi počasia nám totiž útulok poskytne náš nový skladací altánok, ktorý nám darovala firma Expodom z Liptovského Mikuláša.

Firma sa zaoberá dovozom, predajom a potlačou párty stanov a rozhodla sa našu organizáciu nezištne podporiť, čím nás veľmi potešili!

Stan o rozmeroch 2 x 3 metre k nám firma nechala doviezť a na jednotlivé plachty dala vytlačiť i naše logo. Ochotu a štedrosť Expodomu si veľmi vážime, firme veľmi pekne ďakujeme za ústretovosť a želáme mnoho podnikateľských úspechov!

Už sa tešíme, ako nám stan bude pomáhať. Najbližšie ho využijeme už o pár dní, 20. mája, kedy vo dvore na Baštovej ulici v Bratislave zorganizujeme akciu Restaurant Day. A vy k nám do nášho stanu môžete prísť ochutnať svetové palacinky, ktoré pre vás ukuchtíme!

5. máj 2017 - 12:47